widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi w Rozewiu (7)

Przystań Rozewie usytuowany jest bardzo kameralnie, w pobliżu lasu, z dala od miejskiego zgiełku - cisza, wygoda i urok morza.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Rozewie noclegi nad morzem

Rozewie noclegi nad morzem

Gdzie na wczasy nad morzem? Może Rozewie? Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Rozewie Noclegi - pojawiają się tysiące wyników. W Rozewiu mamy do wyboru hotele, apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe, pokoje, domki. Decydując się na tanie noclegi w Rozewiu warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, gdy jedziemy większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe i całoroczne.
Najtańsze noclegi w Rozewiu zaczynają się już od 60 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Domki również mogą być tanie (od 50 zł od osoby za dobę), pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Noclegi bliżej plaży i obiekty o wyższym standardzie są droższe. Ceny w apartamentach zaczynają się od około 80 zł od osoby za dobę.
Rozewie to nieduża miejscowość turystyczna między Jastrzębią Górą i Władysławowem - nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Rozewiu stanowią domki, pokoje gościnne i apartamenty. W Rozewiu działa też kilka ośrodków wczasowych.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0