Gastronomia w

(1)

Kuchnia polska z elementami kuchni molekularnej

Restauracja Natura w Rosevia Resort & SPA - sezonowe, starannie dobrane lokalne składniki najwyższej jakości, świeże zioła, unikalne kompozycje... gotowanie z pasją. Potrawy łączące polską trad... więcej »

ul. Rozewska 23, Rozewie

Tradycyjna kuchnia polska

Restauracja Słoneczna - miła obsługa i możliwość skosztowania domowych zup, różnorodnych dań mięsnych i rybnych oraz szerokiej gamy naleśników i pierogów wyrabianych wg tradycy... więcej »

ul. Derdowskiego 7, Jastrzębia Góra

świeże ryby, obiady domowe, zupy, pizza

Z plaży wprost na obiadek - świeże ryby, obiady domowe, zupy, pizza - taras widokowy! Bar Na Skarpie położony jest przy zejściu na plażę nr 16, można płacić kartą. więcej »

ul. Rozewska 80, Rozewie

Coctail Bar Max to miejsce stworzone przez pasjonatów - osoby posiadające nieocenioną wiedzę w zakresie towaroznawstwa alkoholowego, historii alkoholu oraz etapów jego powstawania. W... więcej »

ul. Droga Rybacka 60, Jastrzębia Góra

ARA Club w Jastrzębiej Górze to jedna z najpopularniejszych dyskotek na polskim wybrzeżu. club ARA to trzy sale, a każda z nich ma wyjatkowy charakter. więcej »

ul. Rozewska 4A, Jastrzębia Góra

naleśniki

Fabryka Naleśnika w Jastrzębiej Górze, zaraz za hotelem Szafir. W menu:  naleśniki wytrawne  naleśniki słodkie  orzeźwiające lemoniady Cola, Fanta, Sprite, Woda więcej »

ul. Droga Rybacka, Jastrzębia Góra

Dom Whisky w Jastrzębiej Górze oferuje ekskluzywne spotkania, które w całości odpowiadają wyjątkowemu klimatowi, w jaki wprowadza starannie podana Whisky. Podczas degustacji uczestnic... więcej »

ul. Droga Rybacka 60, Jastrzębia Góra