Polecane obiekty

TURKUSOWY KLIF

 

CHŁAPOWO - piękna, klifowa plaża, Wąwóz Chłapowski - Rudnik - na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, długi na około kilometr z ciekawymi okazami roślin; nad klifem i plażą przelatują paralotniarze. więcej...

WŁADYSŁAWOWO - nadmorskie miasto z wieloma plażami u nasady Mierzei Helskiej. Nad miastem góruje Dom Rybaka - punkt widokowy, muzeum motyli. Na promenadzie umieszczono Aleję Gwiazd Sportu z wmurowanymi w chodnik gwiazdami sportowców. więcej...

Rozewie Atrakcje Turystyczne

Latarnia morska »

Latarnia Morska Rozewie jest udostępniona dla turystów, co więcej w jej wnętrzach znajduje się małe Muzeum Latarni Morskich. Ciekawostką jest budowa latarni - w 1978 roku latarnia została podwyższona o 8 m przez wstawienie metalowego walca. więcej »

  • ul. Leona Wzorka 1, Rozewie
  • 58 674 95 42

Plaża w Rozewiu »

Plaża w Rozewiu to jedna z atrakcji turystycznych tej miejscowości. Plaża położona jest pod klifem, więc niestety trzeba pokonać schody. Na plażę można również zejść Lisim Jarem. Plaża jest niezbyt szeroka, ale za to piaszczysta i niezatłoczona. więcej »

  • wejścia od ul. Klifowej, Wzorka i przy Rancho Oland

Lisi Jar »

Lisi Jar to naturalna atrakcja turystyczna - wąwóz położony między Rozewiem a Jastrzębią Górą, schodzący w kierunku plaży. Obecnie jego długość to tylko około 350 metrów, a zbocza wąwozu dochodzą do 50 metrów wysokości. więcej »

  • Wejście od ul. Rozewskiej

Rezerwat Przylądek Rozewski »

Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewski położony jest w pobliżu latarni morskiej w Rozewiu. W rezerwacie spotkać można 200-letnie okazy buków - za sprawą tych buków 1 latach 70-tych ubiegłego wieku trzeba było podwyższyć wieżę latarni. więcej »

  • przy latarni morskiej

Wizyt: 499 503, Dziś: 21, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem